Montáž zimní zahrady od profesionálů

Zimní zahrada může po celý rok hostit jak Vás, tak i exotické rostliny. Pokud je zimní zahrada dobře navržena a zrealizována, tak Vám pomůže i s úsporou energie.

Sháníte firmu, která Vám kvalitně a odborně provede montáž zimní zahrady? Obraťte se touto cestou na firmu HZB s.r.o., která má v této oblasti bohaté zkušenosti. Svěřte své plány naší firmě, která Vám zajistí kompletní práce od projektu až po realizaci.

Na stavbu zimní zahrady používáme výhradně kvalitní materiály, které mají vysokou životnost a dle Vašeho přání, jak by měla realizace zimní zahrady vypadat Vám zhotovíme výkresovou dokumentaci, ve které se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc.

Zimní zahrada může být místem, kde budete jen přechodně skladovat rostliny. V takovém případě nemusí být zimní zahrada vytápěna a od obytného prostoru je možné ji oddělit dveřmi. Lidé si však chtějí zimní zahradu vychutnat i v zimě jako obytný prostor, který je plný zeleně. Zimní zahrada by měla být propojena s domem.Pokud chcete, aby byla zimní zahrada obyvatelná celoročně, je nutné počítat s připojením na topný systém.