Plastové zimní zahrady

Zimní zahrady jsou stále žádanější pro možnost rozšíření obytného prostoru především rodinných domů. Jsou ideálním spojením obytného prostoru se zahradou nebo jako kryté vstupní prostory před vchodové dveře. Často jsou zimní zahrady využívány pro překrytí rodinných bazénů.

Plastová zimní zahrada bílá                                                               

Plastová zimní zahrada bílá   

Plastová zimní zahrada provedení zlatý dub

Plastová zimní zahrada provedení zlatý dub 


Navrhneme a zrealizujeme zimní zahrady pro zákazníky, kteří chtějí zimní zahradu pořídit za přijatelnou cenu a spokojí se přitom s jejími jednoduchými geometrickými tvary. Pro nejnáročnější zákazníky vyžadující velmi rozmanité a efektní konstrukce jsme připraveni splnit jejich představy s využitím profesionálních systémů , ať již hliníkových nebo v kombinaci plastu a hliníku. Samozřejmě s přerušeným tepelným mostem.

Obvodový plášť zimních zahrad je většinou tvořen tepelně dilatovanou sestavou svislých, speciálně vyztužených prvků okenního nebo dveřního typu, má většinou obdélníkový půdorys, délka zimní zahrady je teoreticky neomezená. V dražší variantě je použit hliníkový profil s přerušeným tepelným mostem.

Střechu lze zhotovit rovněž relativně levným způsobem z vyztužených okenních plastových profilů. Střecha však musí mít sklon alespoň 15°, je rovinná, s půlhřebenem (bez sedla) a zimní zahrada nemá hloubku větší než 3,5 metru. Používanou výplní střech je většinou lehký komůrkový polykarbonát nebo speciální skla např. s connexem, tlumící UV záření, apod..