Hliníkové zimní zahrady

Zimní zahradu si lidé pořizují z mnoha různých důvodů.Nejčastěji chtějí být více v kontaktu s přírodou - potažmo rostlinami, kterým se zde celoročně výborně daří. Také zvětšení  obytné plochy domu či bytu pro příjemné trávení volného času může být vhodná motivace k realizaci.

Vyšší pořizovací cenu bohatě vynahradí nádherný výhled do zahrady či okolní krajiny.

Aby se investice do zimní zahrady vyplatila, je třeba při návrhu počítat s vhodným vytápěním v chladných dnech nebo naopak s klimatizací pro období velmi teplá.

Hliníkové zimní zahrady 

Správný projekt Vám ušetří nejen peníze, ale hlavně zklamání.

Zimní zahrady pro Vás realizujeme již víc jak 20 let.

Hliníková nebo plastová konstrukce zimní zahrady?

Chtěli byste zimní zahradu s velice dlouhou životností? Právě takovou je zimní zahrada s hliníkovou konstrukcí! Hliníkové profily jsou vysoce kvalitní, odolné a mají velice dobré statické vlastnosti. Právě proto má hliníková zimní zahrada velmi vysokou životnost a vydrží vám v perfektním stavu mnoho let!

Hliníková konstrukce je nejvyšší třídou v provedení zimních zahrad a vyznačuje se také výbornými izolačními vlastnostmi. Díky tomu vám hliníková zimní zahrada zajistí opravdový komfort pro obývání.

Zahrada s hliníkovou konstrukcí má oproti plastové zejména tu výhodu, že nepodléhá rozmarům počasí a teplotním výkyvům. Hliníkové zahrady dokážou navíc velice dobře odolávat vlhkosti, což je mimo jiné významným faktorem tehdy, pokud se rozhodnete prostor zimní zahrady využívat k pěstování rostlin.

Hliníkové profily se dají pořídit téměř v jakémkoliv barevném odstínu a vzhled vaší hliníkové zimní zahrady si tak můžete dokonale přizpůsobit vlastním představám. Vzhledem k dobré pevnosti, je možné hliníkové zimní zahrady stavět jako samonosné s poměrně tenkou konstrukcí. Hliníkové zimní zahrady navíc vypadají velmi elegantně a moderně. Perfektně korespondují se současným oblíbeným minimalistickým stylem.

Vyšší pořizovací cena hliníkové zimné zahrady se vám vzhledem k její dlouhé životnosti několikanásobně vyplatí. Tenké hliníkové profily vám navíc zajistí opravdu nádherný a ničím nerušený výhled do okolní krajiny.