Hliníkové zimní zahrady

Zimní zahradu si lidé pořizují z mnoha různých důvodů.Nejčastěji chtějí být více v kontaktu s přírodou - potažmo rostlinami, kterým se zde celoročně výborně daří. Také zvětšení  obytné plochy domu či bytu pro příjemné trávení volného času může být vhodná motivace k realizaci.

Vyšší pořizovací cenu bohatě vynahradí nádherný výhled do zahrady či okolní krajiny.

Aby se investice do zimní zahrady vyplatila, je třeba při návrhu počítat s vhodným vytápěním v chladných dnech nebo naopak s klimatizací pro období velmi teplá.

Realizace hliníkové zimní zahrady

Hlinikova-zimni-zahrada   

Správný projekt Vám ušetří nejen peníze, ale hlavně zklamání.

Zimní zahrady pro Vás realizujeme již víc jak 20 let.

Hliníková nebo plastová konstrukce zimní zahrady?

Chtěli byste zimní zahradu s velice dlouhou životností? Právě takovou je zimní zahrada s hliníkovou konstrukcí! Hliníkové profily jsou vysoce kvalitní, odolné a mají velice dobré statické vlastnosti. Právě proto má hliníková zimní zahrada velmi vysokou životnost a vydrží vám v perfektním stavu mnoho let!

Hliníková konstrukce je nejvyšší třídou v provedení zimních zahrad a vyznačuje se také výbornými izolačními vlastnostmi. Díky tomu vám hliníková zimní zahrada zajistí opravdový komfort pro obývání.

Zahrada s hliníkovou konstrukcí má oproti plastové zejména tu výhodu, že nepodléhá rozmarům počasí a teplotním výkyvům. Hliníkové zahrady dokážou navíc velice dobře odolávat vlhkosti, což je mimo jiné významným faktorem tehdy, pokud se rozhodnete prostor zimní zahrady využívat k pěstování rostlin.

Hliníkové profily se dají pořídit téměř v jakémkoliv barevném odstínu a vzhled vaší hliníkové zimní zahrady si tak můžete dokonale přizpůsobit vlastním představám. Vzhledem k dobré pevnosti, je možné hliníkové zimní zahrady stavět jako samonosné s poměrně tenkou konstrukcí. Hliníkové zimní zahrady navíc vypadají velmi elegantně a moderně. Perfektně korespondují se současným oblíbeným minimalistickým stylem.

Vyšší pořizovací cena hliníkové zimné zahrady se vám vzhledem k její dlouhé životnosti několikanásobně vyplatí. Tenké hliníkové profily vám navíc zajistí opravdu nádherný a ničím nerušený výhled do okolní krajiny.