Aktuality

Proč si pořídit bioklimatickou pergolu?

Bioklimatické pergoly v sobě snoubí využití moderních konstrukčních materiálů s přírodní energií. Umožní vám opravdu příjemné a ničím nerušené venkovní posezení.

Zajistěte si ochranu vaší terasy před deštěm, ostrým sluncem, včetně důkladného větrání, přinášejí bioklimatické pergoly.

04.11.2021 celý článek

Zimní zahrada - jak proměnit sen ve skutečnost

Hledáte firmu, která Vám kvalitně a odborně provede montáž zimní zahrady? Obraťte se touto cestou na firmu HZB s.r.o., která má v této oblasti bohaté zkušenosti. Svěřte své plány naší firmě, která Vám zajistí kompletní práce od projektu až po realizaci.

01.10.2021 celý článek

Podle jakých parametrů zvolit zimní zahradu?

Nevíte, podle čeho naplánovat zimní zahradu? Obraťte se na naše zkušené odborníky. Jednou z nejpodstatnějších věcí při navrhování zimní zahrady je její účel a plánované využívání. Zimní zahrada totiž může sloužit např. jako ateliér, pracovna, jídelní kout, obývací pokoj nebo může být místem, kde budete pěstovat rostliny. 

06.09.2021 celý článek

Zimní zahradu využijete během celého roku

Prostřednictvím zimní zahrady můžete relaxovat v každém ročním období a stane se tak estetickým prvkem Vašeho domova. Zimní zahrada dodá vašemu domu místo k odpočinku a relaxaci, místo kde vypustíte z hlavy každodenní starosti.

30.07.2021 celý článek