Aktuality

Kvalitní stínící technika v zimní zahradě je základ

Vytoužené relaxování v zimní zahradě vám zajistí kvalitní zastínění, pomocí kterého můžete docílit příjemného klimatu. Zastínění zimní zahrady prospěje i rostlinám, zastíněním zimní zahrady navíc také získáte dostatek potřebného soukromí.

02.05.2022 celý článek

Montáž zimní zahrady od profesionálů

Zimní zahrada může po celý rok hostit jak Vás, tak i exotické rostliny. Pokud je zimní zahrada dobře navržena a zrealizována, tak Vám pomůže i s úsporou energie.

03.03.2022 celý článek

Jak na celoroční pobyt v zimní zahradě?

Toužíte zimní zahradu využívat i v zimě? Chcete v ní pěstovat exotické rostliny? V tom případě budete potřebovat dostatečné vytápění. Zimní zahrady je v tomto případě možné napojit na stávající topný systém vašeho domu. Pokud to nejde, řeší se tento požadavek instalací samostatného vytápění.

07.02.2022 celý článek

Zimní zahrada z plastu nebo z hliníku?

Z jakého materiálu si necháte zimní zahradu zhotovit záleží pouze na vás. Zvolit si můžete například zimní zahradu z plastu nebo z hliníku. Oba typy materiálů mají své výhody, které oceníte. Plastová zimní zahrada je oblíbená zejména pro nízké pořizovací náklady. Snadno se udržuje a má dobrou životnost.

20.12.2021 celý článek

Proč si pořídit bioklimatickou pergolu?

Bioklimatické pergoly v sobě snoubí využití moderních konstrukčních materiálů s přírodní energií. Umožní vám opravdu příjemné a ničím nerušené venkovní posezení.

Zajistěte si ochranu vaší terasy před deštěm, ostrým sluncem, včetně důkladného větrání, přinášejí bioklimatické pergoly.

04.11.2021 celý článek

Zimní zahrada - jak proměnit sen ve skutečnost

Hledáte firmu, která Vám kvalitně a odborně provede montáž zimní zahrady? Obraťte se touto cestou na firmu HZB s.r.o., která má v této oblasti bohaté zkušenosti. Svěřte své plány naší firmě, která Vám zajistí kompletní práce od projektu až po realizaci.

01.10.2021 celý článek

Podle jakých parametrů zvolit zimní zahradu?

Nevíte, podle čeho naplánovat zimní zahradu? Obraťte se na naše zkušené odborníky. Jednou z nejpodstatnějších věcí při navrhování zimní zahrady je její účel a plánované využívání. Zimní zahrada totiž může sloužit např. jako ateliér, pracovna, jídelní kout, obývací pokoj nebo může být místem, kde budete pěstovat rostliny. 

06.09.2021 celý článek

Zimní zahradu využijete během celého roku

Prostřednictvím zimní zahrady můžete relaxovat v každém ročním období a stane se tak estetickým prvkem Vašeho domova. Zimní zahrada dodá vašemu domu místo k odpočinku a relaxaci, místo kde vypustíte z hlavy každodenní starosti.

30.07.2021 celý článek