Aktuality

Navrhování a montáže zimních zahrad

Datum: 14. 11. 2016

Chtěli byste si pořídit novou zimní zahradu? Kontaktujte skutečné profesionály ve svém oboru! Společnost HZB s.r.o. realizuje návrhy i montáž zimních zahrad různých velikostí, tvarů i designů! V této oblasti máme velice bohaté zkušenosti a vše s vámi naplánujeme krok za krokem.

Předokenní rolety Classic

Datum: 21. 4. 2016

Předokenní rolety classic jsou rolety s viditelným krycím boxem. Jsou určeny do exteriéru, kde splňují požadavky na zatemnění a zvyšují jak hlukovou, tak i tepelnou izolaci a bezpečnost objektu.

Zpříjemněte si nepříjemné počasí zimní zahradou

Datum: 22. 3. 2016

Hledáte firmu, která Vám kvalitně a odborně provede montáž zimní zahrady, neváhejte kontaktovat naši společnost HZB s.r.o., která má v tomto oboru velmi bohaté zkušenosti. Zajistíme Vám kompletní práce od projektu, až po realizaci zimní zahrady.

Na jakou stranu zimní zahradu situovat?

Datum: 22. 3. 2016

Dopřejte si spoustu výhod, které prosluněné zimní zahrady přinášejí. V současnosti zimní zahrada slouží k rozšíření obytných prostor a tak se přiblížíte přírodě v každém ročním období. Je velmi oblíbeným místem k relaxaci, rodinným sešlostem a také pro rostlinám se v zimní zahradě velmi daří.

Venkovní žaluzie

Datum: 25. 2. 2016

Venkovní žaluzie představují velmi moderní a také efektivní způsob zastínění Vašich oken. Venkovní žaluzie jsou složeny z hliníkových lamel, které mají různou šírku, tvar, horní nosič a vodící lišty nebo lanka. Venkovní žaluzie je možné ovládat tako motoricky.

Zimní zahrady a jejich realizace

Datum: 22. 2. 2016

Máte zájem o realizaci zimní zahrady? Pak jste u společnosti HZB přesně na správném místě. Naše firma nabízí profesionální řešení, individuálně na míru. Sortiment, který nabízíme je vyráběn z vysoce kvalitních materiálů, přesně na míru Vašim individuálním potřebám, v závislosti na technickém stavu a možností. Naše společnost zajišťuje kompletní servis od konzultace až po odbornou montáž.

Venkovní screenové rolety představují vnější protisluneční clony

Datum: 17. 1. 2016

Venkovní screenové rolety představují vnější protisluneční clony, které pomáhají udržovat stálou a také příjemnou teplotu v místnosti. Jejich účinnost je mnohonásobně vyšší, než stínění interiérové. Tento typ stínění zachytí sluneční paprsky mnohem dříve, než dopadnou na okna domu a tím nedochází k ohřátí okna a sálání tepla do interiéru. Pomocí screenové rolety zajistíte optimální teplotu v místnosti a velmi příznivé světelné podmínky.

Horizontální žaluzie

Datum: 17. 1. 2016

Rádi bychom Vám představili horizontální žaluzie, které jsou nejrozšířenější protisluneční ochranou a staly se nedílnou součástí téměř každého interiéru. Horizontální žaluzie chrání nejen proti slunečním paprskům, ale regulují také světlo v místnostim a v neposlední řadě chrání Vaše soukromí.

Výhody hliníkových zimních zahrad

Datum: 15. 12. 2015

Hliníková zahrada představuje mnoho výhod, pokud Vám chybí v zimě příroda a zeleň. Výhody těchto hliníkových zahrad jsou v zimě velmi pozitivní. Umožňují nejen odpočinek ve velmi příjemném přírodním prostředí, ale také pro posezení s rodinou a přáteli. Dále Vám poskytne prostor pro pěstování teplomilných a dalších rostlin.

Předokenní rolety

Datum: 15. 12. 2015

Předokenní rolety s sebou přináší kromě primární funkce, kterou je zastínění také energetické úspory a to především díky eliminaci tepelných mostů.

1234