Aktuality

Zimní zahrady s posuvnými stěnami

Datum: 24. 12. 2019

Vážení zákazníci, novinkou v naší nabídce jsou zimní zahrady s posuvnými stěnami, které jsou ideální volbou pro zastřešení teras, bazénů nebo venkovního posezení restaurací. Nabídnout vám můžeme hned 3 varianty otevírání zimní zahrady: skládací stěny, posuvné stěny nebo posuvné skládací stěny za roh.

Plánujete celoroční nebo sezónní zimní zahradu?

Datum: 15. 11. 2019

Zimní zahrady lze využívat pouze sezónně nebo celoročně. Pokud tedy plánujete zimní zahradu, je dobré si dopředu ujasnit, v jakou roční dobu si ji přejete obývat.

Konstrukce a zasklení zimní zahrady

Datum: 7. 10. 2019

Pro celoroční užívání zimní zahrady je nezbytné, aby její konstrukce byla kvalitní. Proto doporučujeme hliníkovou konstrukci, která je nenáročná na údržbu oproti jiným materiálům.

Přivítejte jarní dny v zimní zahradě

Datum: 3. 5. 2017

Není nad to, posadit se do pohodlného křesla a zároveň se obklopit přírodou. Přivítejte proto jarní dny v zimní zahradě, která vám poskytne příjemnou relaxaci nejen za slunečného, ale také za deštivého počasí. Zimní zahradu si můžete zvolit buďto z plastu či z hlíníku.

Realizace zimních zahrad

Datum: 1. 4. 2017

Jaro je tu a někteří z vás možná uvažují o realizaci zimní zahrady. V tomto případě jste u společnosti HZB přesně na správném místě. Naše firma nabízí profesionální řešení, individuálně na míru.

Co jsou to horizontální žaluzie?

Datum: 17. 2. 2017

Uvažujete, že si pořídíte horizontální žaluzie? Horizontální žaluzie jsou nejrozšířenější protisluneční ochranou a staly se nedílnou součástí téměř každého interiéru. Horizontální žaluzie chrání nejen proti slunečním paprskům, ale regulují také světlo v místnostim a v neposlední řadě chrání Vaše soukromí.

Zimní zahrady profesionálně

Datum: 29. 1. 2017

Naše firma nabízí profesionální řešení, individuálně na míru. Zimní zahrady, které vám nabízíme jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, přesně na míru Vašim individuálním potřebám, v závislosti na možnostech vašeho pozemku. Naše společnost zajišťuje kompletní servis od konzultace až po odbornou montáž.

Zimní zahrady na míru

Datum: 31. 12. 2016

Uvažujete o zimní zahradě? U nás jste na správné adrese! Naše firma nabízí profesionální řešení, individuálně na míru. Sortiment, který nabízíme je vyráběn z vysoce kvalitních materiálů, přesně na míru Vašim individuálním potřebám, v závislosti na technickém stavu a možností.

Hliníkové zimní zahrady Brno

Datum: 19. 12. 2016

Rozhodli jste se pro realizaci zimní zahrady? My Vám zajistíme kompletní práce od projektu, až po realizaci zimní zahrady.

Zimní zahrada může být místem pro jídelnu i pracovnu!

Datum: 28. 11. 2016

Vychutnejte si dobré jídlo v blízkosti přírody anebo si dopřejte skvělé místo pro vaši práci! Usaďte se v zimní zahradě, která vám umožní načerpat novou energii z přírody za každého počasí!
1234