Aktuality

Na jakou stranu zimní zahradu situovat?

Datum: 22. 3. 2016

Dopřejte si spoustu výhod, které prosluněné zimní zahrady přinášejí. V současnosti zimní zahrada slouží k rozšíření obytných prostor a tak se přiblížíte přírodě v každém ročním období. Je velmi oblíbeným místem k relaxaci, rodinným sešlostem a také pro rostlinám se v zimní zahradě velmi daří.

Venkovní žaluzie

Datum: 25. 2. 2016

Venkovní žaluzie představují velmi moderní a také efektivní způsob zastínění Vašich oken. Venkovní žaluzie jsou složeny z hliníkových lamel, které mají různou šírku, tvar, horní nosič a vodící lišty nebo lanka. Venkovní žaluzie je možné ovládat tako motoricky.

Zimní zahrady a jejich realizace

Datum: 22. 2. 2016

Máte zájem o realizaci zimní zahrady? Pak jste u společnosti HZB přesně na správném místě. Naše firma nabízí profesionální řešení, individuálně na míru. Sortiment, který nabízíme je vyráběn z vysoce kvalitních materiálů, přesně na míru Vašim individuálním potřebám, v závislosti na technickém stavu a možností. Naše společnost zajišťuje kompletní servis od konzultace až po odbornou montáž.

Venkovní screenové rolety představují vnější protisluneční clony

Datum: 17. 1. 2016

Venkovní screenové rolety představují vnější protisluneční clony, které pomáhají udržovat stálou a také příjemnou teplotu v místnosti. Jejich účinnost je mnohonásobně vyšší, než stínění interiérové. Tento typ stínění zachytí sluneční paprsky mnohem dříve, než dopadnou na okna domu a tím nedochází k ohřátí okna a sálání tepla do interiéru. Pomocí screenové rolety zajistíte optimální teplotu v místnosti a velmi příznivé světelné podmínky.

Horizontální žaluzie

Datum: 17. 1. 2016

Rádi bychom Vám představili horizontální žaluzie, které jsou nejrozšířenější protisluneční ochranou a staly se nedílnou součástí téměř každého interiéru. Horizontální žaluzie chrání nejen proti slunečním paprskům, ale regulují také světlo v místnostim a v neposlední řadě chrání Vaše soukromí.

Výhody hliníkových zimních zahrad

Datum: 15. 12. 2015

Hliníková zahrada představuje mnoho výhod, pokud Vám chybí v zimě příroda a zeleň. Výhody těchto hliníkových zahrad jsou v zimě velmi pozitivní. Umožňují nejen odpočinek ve velmi příjemném přírodním prostředí, ale také pro posezení s rodinou a přáteli. Dále Vám poskytne prostor pro pěstování teplomilných a dalších rostlin.

Předokenní rolety

Datum: 15. 12. 2015

Předokenní rolety s sebou přináší kromě primární funkce, kterou je zastínění také energetické úspory a to především díky eliminaci tepelných mostů.

Venkovní rolety pro dodatečnou montáž

Datum: 4. 12. 2015

Tam, kde není možné zabudovat roletu do stávajícího stavebního otvoru, máme připravené ideální řešení, což je roleta pro dodatečnou montáž. Okenní rolety jsou vyrobeny na zakázku, v přesných rozměrech, dle stavebního otvoru a v různém barevném provedení pro danou výšku rolety.

Naše firma Vám připraví návrh zimní zahrady včetně její realizace.

Datum: 4. 12. 2015

Pokud toužíte po tom zvětšit plochu svého rodinného domu a vytvořit jedinečné místo pro relaxaci a příjemné trávení svého volného času, investujte do zimní zahrady, která Vám umožní dokonalý výhled do zahrady v letním i zimním období.

Hledáte spolehlivou firmu, která Vám pomůže se správným výběrem stínící techniky, tak jsme to právě my.

Datum: 4. 12. 2015

Hledáte spolehlivou firmu, která Vám pomůže se správným výběrem stínící techniky, tak jsme to právě my. Našim dodavatelem stínící techniky je společnost Climax, která je více než dvacet let tím největším výrobcem stínící techniky v České republice.
12