Aktuality

Plastové i hliníkové konstrukce zimní zahrady

Datum: 3. 1. 2021

Naše firma nabízí profesionální řešení zimní zahrady, a to individuálně na míru. Zimní zahrady, které vám nabízíme jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, přesně na míru vašim individuálním potřebám a současně také v závislosti na možnostech vašeho pozemku. Naše společnost zajišťuje kompletní servis od konzultace až po odbornou montáž.

Vytápění zimní zahrady

Datum: 29. 10. 2020

Chcete zimní zahradu využívat i v zimě nebo v ní plánujete pěstovat exotické rostliny? V tom případě budete potřebovat dostatečné vytápění. Zimní zahrady je v tomto případě možné napojit na stávající topný systém vašeho domu.

Kompletní realizace zimní zahrady

Datum: 28. 9. 2020

Posaďte se do křesla a pozorujte krásy podzimu okolo sebe. Pořiďte si zimní zahradu, která vám nabízí ničím nerušený pohled ven. Ani podzimní rozmary počasí vám náladu nepokazí.

Realizace zimních zahrad

Datum: 28. 8. 2020

Chtěli byste si prodloužit léto v zimní zahradě? Tím pravým řešením může být pro vás realizace zimní zahrady. V tomto případě jste u společnosti HZB přesně na správném místě.

Projekt a montáž zimní zahrady

Datum: 27. 7. 2020

Plánujete v létě novou zimní zahradu? Obraťte se na společnost HZB s.r.o., která realizuje návrhy i montáž zimních zahrad různých velikostí, tvarů i designů! V této oblasti máme velice bohaté zkušenosti a vše s vámi naplánujeme krok za krokem.

Stínění zimní zahrady na míru

Datum: 4. 6. 2020

Máte zimní zahradu? Během léta se bez kvalitního stínění zimní zahrady neobejdete. Stínění zimní zahrady zajistí uvnitř příjemné klima a pomůže vytvořit vhodnější prostředí pro vaše rostliny. I velká horka by tak měly všechny rostliny zvládnout bez potíží.

Hliníková zimní zahrada - pevnost a moderní vzhled

Datum: 1. 5. 2020

Nevíte, z jakého materiálu si nechat vyrobit zimní zahradu? Investovat své finance se vám určitě vyplatí tehdy, pokud si zvolíte zimní zahradu z hliníku.

Jaro v zimní zahradě

Datum: 1. 4. 2020

Přivítejte jaro v zimní zahradě. Posaďte se do pohodlného křesla a zároveň se nechte obklopit přírodou. Zimní zahrada vám poskytne příjemnou relaxaci nejen za slunečného, ale také za deštivého počasí.

Větrání zimní zahrady posuvnou střechou

Datum: 3. 3. 2020

Při pobývání v zimní zahradě, a také v případě pěstování rostlin uvnitř zimní zahrady, potřebujete zajistit dostatečný přísun čerstvého vzduchu a kvalitně větrat. Jedním ze způsobů jak vaši zimní zahradu větrat opravu efektivně je otevřít její střechu.

Zimní zahrada jako izolant domu

Datum: 27. 1. 2020

I zimní zahrada může přispět ke snížení nákladů za vytápění ve vašem domě. Zimní zahrada je totiž prostorem, který dokáže teplo perfektně shromažďovat. Místnost, která je v těsném kontaktu se zimní zahradou je proto chráněná před nežádoucími tepelnými úniky.
1234