Zimní zahrada - jak proměnit sen ve skutečnost

Hledáte firmu, která Vám kvalitně a odborně provede montáž zimní zahrady? Obraťte se touto cestou na firmu HZB s.r.o., která má v této oblasti bohaté zkušenosti. Svěřte své plány naší firmě, která Vám zajistí kompletní práce od projektu až po realizaci.

Zimní zahrada může po celý rok hostit jak Vás, tak i exotické rostliny. Pokud je zimní zahrada dobře navržena a zrealizována, tak Vám pomůže i s úsporou energie.

Hned na počátku si musíte vyjasnit, jak budete zimní zahradu využívat, protože se od toho odvíjí i ostatní kroky. Zimní zahrada může být místem, kde budete jen přechodně skladovat rostliny. V takovém případě nemusí být zimní zahrada vytápěna a od obytného prostoru je možné ji oddělit dveřmi. Lidé si však chtějí zimní zahradu vychutnat i v zimě jako obytný prostor, který je plný zeleně. Zimní zahrada by měla být propojena s domem.Pokud chcete, aby byla zimní zahrada obyvatelná celoročně, je nutné počítat s připojením na topný systém.

Na stavbu zimní zahrady používáme výhradně kvalitní materiály, které mají vysokou životnost a dle Vašeho přání, jak by měla realizace zimní zahrady vypadat Vám zhotovíme výkresovou dokumentaci, ve které se snažíme vyjít zákazníkovi maximálně vstříc.