Kvalitní stínící technika v zimní zahradě je základ

Vytoužené relaxování v zimní zahradě vám zajistí kvalitní zastínění, pomocí kterého můžete docílit příjemného klimatu. Zastínění zimní zahrady prospěje i rostlinám, zastíněním zimní zahrady navíc také získáte dostatek potřebného soukromí.

Pro stínění zimní zahrady vám můžeme nabídnou klasické rolety i čím dál populárnější venkovní rolety. Vyzkoušet ale také můžete tzv. screenovou roletu, což je unikátní textilie, která umožňuje pohled ven, i když je ve staženém stavu. Venkovní screenová roleta Zipscreen je uchycená ve vodící liště, a tím zvyšuje odolnost rolety před působením větru. Tento typ screenových rolet umožňuje realizaci velkých rozměrů.

V uzavřené pozici slouží roleta Zipscreen také jako ochrana proti hmyzu, což je velmi praktické a zvýší to váš komfort při používání zimní zahrady. Naše firma vám nabízí do posledního detailu propracovanou zastiňovací techniku, která přirozeně doplní každou zimní zahradu, aniž by narušila její vzhled. Klademe totiž nejen velký důraz na prvotřídní kvalitu materiálů, ale také na technické zpracování i estetičnost.