Aktuality

Kvalitní stínící technika v zimní zahradě je základ

Datum: 5. 7. 2021

Vytoužené relaxování v zimní zahradě vám zajistí kvalitní zastínění, pomocí kterého můžete docílit příjemného klimatu. Zastínění zimní zahrady prospěje i rostlinám, zastíněním zimní zahrady navíc také získáte dostatek potřebného soukromí.

Regulace slunečních paprsků v zimní zahradě

Datum: 29. 4. 2021

Pro optimální zastínění zimních zahrad je v nabídce několik variant, ze kterých si stačí vybrat přesně tu, která vám bude vyhovovat nejvíce. Pro zastínění zimní zahrady lze využít například vnitřní či venkovní žaluzie.

Hliníková konstrukce zimní zahrady něco vydrží

Datum: 31. 3. 2021

Přemýšlíte z jakého materiálu si nechat vyrobit zimní zahradu? Investice se vám určitě vyplatí tehdy, pokud si zvolíte zimní zahradu z hliníku. Zimní zahrada z hliníku oproti plastové vyniká mimořádně dobrou odolností vůči okolním vlivům a počasí.

K největšímu přehřívání zimní zahrady dochází v létě

Datum: 24. 2. 2021

Obdobím v roce, kdy do zimní zahrady svítí nejvíce slunce, je bezesporu léto. V letních měsících totiž slunce přes poledne svítí kolmo do střechy zimní zahrady, ve které dochází k přehřívání a pobyt v takovéto zimní zahradě je téměř nemožný.

Váš zahradní pokoj - zimní zahrada Zenyd

Datum: 1. 2. 2021

Příjemně stejně jako v pokoji vám bude v zimní zahradě Zenyd. Aby vám bylo v zimní zahradě příjemně v létě i v zimě, je potřeba v ní zajistit možnost dostatečného větrání i vytápění.

Plastové i hliníkové konstrukce zimní zahrady

Datum: 3. 1. 2021

Naše firma nabízí profesionální řešení zimní zahrady, a to individuálně na míru. Zimní zahrady, které vám nabízíme jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, přesně na míru vašim individuálním potřebám a současně také v závislosti na možnostech vašeho pozemku. Naše společnost zajišťuje kompletní servis od konzultace až po odbornou montáž.

Vytápění zimní zahrady

Datum: 29. 10. 2020

Chcete zimní zahradu využívat i v zimě nebo v ní plánujete pěstovat exotické rostliny? V tom případě budete potřebovat dostatečné vytápění. Zimní zahrady je v tomto případě možné napojit na stávající topný systém vašeho domu.

Kompletní realizace zimní zahrady

Datum: 28. 9. 2020

Posaďte se do křesla a pozorujte krásy podzimu okolo sebe. Pořiďte si zimní zahradu, která vám nabízí ničím nerušený pohled ven. Ani podzimní rozmary počasí vám náladu nepokazí.

Realizace zimních zahrad

Datum: 28. 8. 2020

Chtěli byste si prodloužit léto v zimní zahradě? Tím pravým řešením může být pro vás realizace zimní zahrady. V tomto případě jste u společnosti HZB přesně na správném místě.

Projekt a montáž zimní zahrady

Datum: 27. 7. 2020

Plánujete v létě novou zimní zahradu? Obraťte se na společnost HZB s.r.o., která realizuje návrhy i montáž zimních zahrad různých velikostí, tvarů i designů! V této oblasti máme velice bohaté zkušenosti a vše s vámi naplánujeme krok za krokem.
1234