+420 541 245 799

Aktuality

>

Vytápění zimní zahrady

29.10.2020

Chcete zimní zahradu využívat i v zimě nebo v ní plánujete pěstovat exotické rostliny? V tom případě budete potřebovat dostatečné vytápění. Zimní zahrady je v tomto případě možné napojit na stávající topný systém vašeho domu.
Detail

Kompletní realizace zimní zahrady

28.9.2020

Posaďte se do křesla a pozorujte krásy podzimu okolo sebe. Pořiďte si zimní zahradu, která vám nabízí ničím nerušený pohled ven. Ani podzimní rozmary počasí vám náladu nepokazí.
Detail

Realizace zimních zahrad

28.8.2020

Chtěli byste si prodloužit léto v zimní zahradě? Tím pravým řešením může být pro vás realizace zimní zahrady. V tomto případě jste u společnosti HZB přesně na správném místě.
Detail

Projekt a montáž zimní zahrady

27.7.2020

Plánujete v létě novou zimní zahradu? Obraťte se na společnost HZB s.r.o., která realizuje návrhy i montáž zimních zahrad různých velikostí, tvarů i designů! V této oblasti máme velice bohaté zkušenosti a vše s vámi naplánujeme krok za krokem.
Detail

Stínění zimní zahrady na míru

4.6.2020

Máte zimní zahradu? Během léta se bez kvalitního stínění zimní zahrady neobejdete. Stínění zimní zahrady zajistí uvnitř příjemné klima a pomůže vytvořit vhodnější prostředí pro vaše rostliny. I velká horka by tak měly všechny rostliny zvládnout bez potíží.
Detail

Hliníková zimní zahrada - pevnost a moderní vzhled

1.5.2020

Nevíte, z jakého materiálu si nechat vyrobit zimní zahradu? Investovat své finance se vám určitě vyplatí tehdy, pokud si zvolíte zimní zahradu z hliníku.
Detail

Jaro v zimní zahradě

1.4.2020

Přivítejte jaro v zimní zahradě. Posaďte se do pohodlného křesla a zároveň se nechte obklopit přírodou. Zimní zahrada vám poskytne příjemnou relaxaci nejen za slunečného, ale také za deštivého počasí.
Detail

Větrání zimní zahrady posuvnou střechou

3.3.2020

Při pobývání v zimní zahradě, a také v případě pěstování rostlin uvnitř zimní zahrady, potřebujete zajistit dostatečný přísun čerstvého vzduchu a kvalitně větrat. Jedním ze způsobů jak vaši zimní zahradu větrat opravu efektivně je otevřít její střechu.
Detail

Zimní zahrada jako izolant domu

27.1.2020

I zimní zahrada může přispět ke snížení nákladů za vytápění ve vašem domě. Zimní zahrada je totiž prostorem, který dokáže teplo perfektně shromažďovat. Místnost, která je v těsném kontaktu se zimní zahradou je proto chráněná před nežádoucími tepelnými úniky.
Detail

Zimní zahrady s posuvnými stěnami

24.12.2019

Vážení zákazníci, novinkou v naší nabídce jsou zimní zahrady s posuvnými stěnami, které jsou ideální volbou pro zastřešení teras, bazénů nebo venkovního posezení restaurací. Nabídnout vám můžeme hned 3 varianty otevírání zimní zahrady: skládací stěny, posuvné stěny nebo posuvné skládací stěny za roh.
Detail

1234