Aktuality

Přivítejte jarní dny v zimní zahradě

Datum: 3. 5. 2017

Není nad to, posadit se do pohodlného křesla a zároveň se obklopit přírodou. Přivítejte proto jarní dny v zimní zahradě, která vám poskytne příjemnou relaxaci nejen za slunečného, ale také za deštivého počasí. Zimní zahradu si můžete zvolit buďto z plastu či z hlíníku.

Realizace zimních zahrad

Datum: 1. 4. 2017

Jaro je tu a někteří z vás možná uvažují o realizaci zimní zahrady. V tomto případě jste u společnosti HZB přesně na správném místě. Naše firma nabízí profesionální řešení, individuálně na míru.

Co jsou to horizontální žaluzie?

Datum: 17. 2. 2017

Uvažujete, že si pořídíte horizontální žaluzie? Horizontální žaluzie jsou nejrozšířenější protisluneční ochranou a staly se nedílnou součástí téměř každého interiéru. Horizontální žaluzie chrání nejen proti slunečním paprskům, ale regulují také světlo v místnostim a v neposlední řadě chrání Vaše soukromí.

Zimní zahrady profesionálně

Datum: 29. 1. 2017

Naše firma nabízí profesionální řešení, individuálně na míru. Zimní zahrady, které vám nabízíme jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, přesně na míru Vašim individuálním potřebám, v závislosti na možnostech vašeho pozemku. Naše společnost zajišťuje kompletní servis od konzultace až po odbornou montáž.

Zimní zahrady na míru

Datum: 31. 12. 2016

Uvažujete o zimní zahradě? U nás jste na správné adrese! Naše firma nabízí profesionální řešení, individuálně na míru. Sortiment, který nabízíme je vyráběn z vysoce kvalitních materiálů, přesně na míru Vašim individuálním potřebám, v závislosti na technickém stavu a možností.

Hliníkové zimní zahrady Brno

Datum: 19. 12. 2016

Rozhodli jste se pro realizaci zimní zahrady? My Vám zajistíme kompletní práce od projektu, až po realizaci zimní zahrady.

Zimní zahrada může být místem pro jídelnu i pracovnu!

Datum: 28. 11. 2016

Vychutnejte si dobré jídlo v blízkosti přírody anebo si dopřejte skvělé místo pro vaši práci! Usaďte se v zimní zahradě, která vám umožní načerpat novou energii z přírody za každého počasí!

Navrhování a montáže zimních zahrad

Datum: 14. 11. 2016

Chtěli byste si pořídit novou zimní zahradu? Kontaktujte skutečné profesionály ve svém oboru! Společnost HZB s.r.o. realizuje návrhy i montáž zimních zahrad různých velikostí, tvarů i designů! V této oblasti máme velice bohaté zkušenosti a vše s vámi naplánujeme krok za krokem.

Předokenní rolety Classic

Datum: 21. 4. 2016

Předokenní rolety classic jsou rolety s viditelným krycím boxem. Jsou určeny do exteriéru, kde splňují požadavky na zatemnění a zvyšují jak hlukovou, tak i tepelnou izolaci a bezpečnost objektu.

Zpříjemněte si nepříjemné počasí zimní zahradou

Datum: 22. 3. 2016

Hledáte firmu, která Vám kvalitně a odborně provede montáž zimní zahrady, neváhejte kontaktovat naši společnost HZB s.r.o., která má v tomto oboru velmi bohaté zkušenosti. Zajistíme Vám kompletní práce od projektu, až po realizaci zimní zahrady.
12